משפט אזרחי

עו"ד יפת הוא ליטיגטור בעל ניסיון רב, וב-15 השנים האחרונות כפיר היה מעורב במאות תיקי ליטיגציה, וייצג לקוחות רבים וביניהם רשויות, תאגידים ציבוריים ופרטיים, ועדות סטטוטוריות, אנשי עסקים ואנשים פרטיים, בפני מרבית הערכאות השיפוטיות בישראל ובפני ועדות ערר מסוגים שונים, וכן בהליכי גישור. 

ניסיונו המקצועי של כפיר מקיף את מרבית תחומי המשפט האזרחי והמינהלי, ומשכך מספק לו ניסיון זה פריזמה רחבה שמאפשרת ייצוג במגוון של תיקים משפטיים.  צבר ניסיון רב ויקר ערך בייצוג של רשויות ציבוריות, גופים וחברות, מן המובילות בישראל, וגרף הצלחות בתיקים מורכבים ומגוונים.

המשרד מעניק ייעוץ משפטי וייצוג בתחום האזרחי והמסחרי, לרבות בתחום החוזים, דיני מקרקעין, תביעות ייצוגיות, סכסוכים מסחריים, ליקויי בניה, בתים משותפים, ייצוג לקוחות במסגרת משא ומתן לכריתת הסכמים מסחריים ויישומם, ניסוח הסכמים, רשלנות מקצועית ועוד.

כמעט כל מערכת יחסים רצונית בין שני אנשים, הנה בעלת היבטים חוזיים, וככזאת עשויה להיות מושפעת מאוד מדיני החוזים. דיני החוזים מגדירים את הכללים, הזכויות, החובות והעקרונות שנובעים מהתקשרויות של בני אדם בהסכמים האחד עם השני. ככלל, חוזה נכרת כאשר קיימת הצעה מצד אחד, וקיבול מהצד השני. דיני החוזים הנה ביטוי למערכת שלמה של חוקים, תקנות והלכה פסוקה, ונדרשת בקיאות רבה במערכת דינים זו על מנת לדעת מהם החלקים הרלבנטיים שיש להחיל ממנה על מקרה ספציפי, וכיצד בדיוק יש לעשות זאת.  

דיני חוזים

משרדנו מנוסה בייצוג לקוחות אשר נגרמו להם הפסדים ונזקים כתוצאה מרשלנות של עורכי הדין שהעניקו להם שירותים בתחומי משפט שונים. משרדנו מטפל גם בתיקים העוסקים במקרים חמורים שבהם לקוחות נפלו קרבן לעושק ולניצול חולשותיהם על ידי עורכי דין. 

רשלנות מקצועית

הכללים לפיהם מתנהלים הליכים משפטיים מוסדרים באמצעות תקנות סדרי דין. בעניינים מסוימים קבועים לסוגים שונים של הליכים משפטיים או של ערכאות, כללים מיוחדים ונפרדים, באופן שנותן ביטוי למיוחדות של ההליך או של הגוף השיפוטי (הטריבונל) שבפניו מתנהל ההליך. בקיאות בכללים אלה והתנהלות על פיהם- הנן בעלי חשיבות גדולה להצלחתו של עורך דין העוסק בליטיגציה.  

סדר דין אזרחי

הגשת תביעה לפינוי מנכס מקרקעין  נדרשת לרוב בשני סוגים של מקרים: האחד- כאשר אדם זר (או שכן המתגורר בסמוך) פולש לנכס (מבנה או קרקע) ומשתלט עליו, בד"כ תוך ניצול העובדה שבאותו מועד הנכס אינו בשימוש ואינו מוחזק על ידי הבעלים או על ידי מי מטעמן. הסוג השני של המקרים- כאשר שוכר/ בר רשות מסרב לפנותו במועד המוסכם עם בעל הבית, ולעתים בד בבד השוכר גם מפסיק לשלם דמי שכירות לבעל הבית. 

תביעות פינוי