חיפוש

פנייה לחברת אלבר הביאה להשבת כל הסכומים ששילם הלקוח בקשר לרכישת רכב

אדם פרטי הגיע לאחד הסניפים של חברת אלבר, והתעניין ברכישת רכב מסוג מסוים. מאחר שהרכב היה מצוי בסניף אחר, דרש ממנו איש המכירות של אלבר לשלם דמי רצינות בסך אלפי שקלים כתנאי מקדמי להבאת הרכב לאותו הסניף, כאשר הוא מבהיר ללקוח כי ככל שהוא לא יהיה מעוניין ברכישת הרכב בסופו של יום, כספו יוחזר לו עד השקל האחרון. לאחר שהרכב הגיע לסניף המדובר, הלקוח הוזמןעל מנת להתרשם ממנו מקרוב, ולקבל פרטים מדויקים יותר אודות מצבו המכני והכללי. כשהגיע הלקוח לסניף הוא בחן את הרכב באופן ויזואלי, ואף יצא לנסיעה קצרה עם איש המכירות של החברה. כמו כן, הוצג בפני הלקוח דו"ח ליקויים פנימי שהכינה חברת אלבר בקשר למצבו המכני של הרכב, ובו פורטו ליקויים רבים ומגוונים, אולם נציג החברה הבטיח, כי הוא ידאג שהחברה תטפל בליקויים אלה, וכי מצבו של הרכב יהיה הרבה יותר טוב ממצבו היום. אולם נציג החברה התנה את משלוח הרכב לסבב תיקונים והשבחה בתשלום סך נוסף של אלפי שקלים.

הלקוח שילם לחברת אלבר גם את הסכום הנוסף כפי שהתבקש, והמתין בסבלנות לקבלת עדכון על סיום העבודות על הרכב ע"י אלבר. כעבור כשבועיים נוספים התקשרו ללקוח מהסניף והודיעו לי כי העבודות הסתיימו, והרכב מוכן בסניף לרכישתו. כשהגיע הלקוח לסניף הוא בחן את הרכב פעם נוספת, וגילה בו ליקויים חדשים שלא נחשף להם בפעם הקודמת. כמו כן, הלקוח ביקש לקבל פרטים אודות מצבו העדכני של הרכב, ואודות עבודות התיקון שבוצעו ברכב ע"י אלבר. הלקוח גם התעניין אם קיימים ליקויים שעדיין קיימים ברכב ושלא תוקנו על ידי החברה.

מאחר ותשובותיהם של נציגי החברה לא השביעו את רצונו של הלקוח, הוא הודיע שאינו מעוניין עוד ברכישת הרכב, וביקש לקבל את כספו בחזרה. אלא שחברת אלבר סירבה להשיב ללקוח את כספו, וטענה, כי אם הוא חוזר בו בשלב זה מרצונו לרכוש את הרכב, הוא הפסיד את הכספים שכבר שולמו על ידו.

בהתערבות משרדנו, ולאחר משלוח מכתב מפורט ומנומק להנהלת החברה, כספו של הלקוח הושב לו במלואו, וזאת בתוך 5 ימים בלבד ממועד פנייתנו.

1 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

מתי תתקבל טענתו של נישום כי שומת הארנונה לא התקבלה אצלו במועד הנטען על ידי העירייה?

תשובה לשאלה זו ניתן למצוא בפסק דין שניתן בתאריך 30 מרץ 2020 על ידי בית המשפט המחוזי (השופט רון סוקול, סגן נשיא). להלן ציטוטים נבחרים מפסק הדין. אמנם, החיוב בארנונה אינו מותנה במשלוח הודעת תשלום, אך למ

המתח בין סיווג נכס לצרכי ארנונה כ"שירותים" לבין סיווגו כ"תעשייה ומלאכה"

לאור הפער המשמעותי שקיים בצווי הארנונה של רובן המוחלט של הרשויות המקומיות בין התעריפים הקבועים לסיווגים של "שירותים" ושל "משרדים" ו לבין התעריף הקבוע לסיווג של "תעשייה ומלאכה", לרשויות המקומיות ולפקיד

צרו קשר

כתובת המשרד: מנחם בגין 11, רמת גן - מגדל רוגובין תדהר, קומה 21

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin